Історія школи

Комунальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 Харківської міської ради" заснована у 1945 році за наказом Харківського міського відділу народної освіти № 16 від 01.02.1945 року.

У своїй діяльності КЗ "КДЮСШ №! ХМР" керується Конституцією України, законами України "Про фізичну культуру і спорт", "Про позашкільну освіту", наказами Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України, положенням про ДЮСШ, власним Статутом, наказами та рішеннями місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

В КЗ "КДЮСШ №1 ХМР" функціонують 4 відділень з олімпійських видів спорту:

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА                                             ВІЛЬНА БОРОТЬБА

ФУТБОЛ                                                             СТРИБКИ НА БАТУТІ