Прийом до школи

УСІ ЗАНЯТТЯ В КЗ "КДЮСШ№1 ХМР" ПРОВОДЯТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !

До спортивної школи приймаються всі особи, що бажають займатися фізичною культурою і спортом, які виконали нормативи з фізичної підготовленості,встановлені навчальними програмами з видів спорту, та немають медичних протипоказань.

Зарахування до спортивної школи здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, що їх замініють, медичноговисновку лікаря поліклклініки за місцем проживання або лікаря навчального закладу про відсутність медичних протипоказань для занять.

Мінімальний вік дитини, що підлягає зарахуванню до спортивної школи, залежить від специфіки виду спорту та визначається Мінсім’ямолодьспортом за погодженням з МОЗ.

Додаткова інформація за тел.700-46-90 з 10 до 17 год. щодня крім суботи та неділі.