Наші досягнення

За останні 3 роки у школі підготували 8 МСУ, 21- КМСУ, 44 спортсмени 1 розряду. У школі працюють 24 тренери-викладачі.

Вищу категорію мають 5 тренерів-викладачів, першу категорію - 9 тренерів, другу категорію - тренерів.

В школі працюють Заслужений тренер України Г.В.Гранкін,  Майстер спорту Міжнародного класу М.Р.Караєв, 14 Майстрів спорту.

Вихованці школи беруть участь у чемпіонатах світу, Європи,України, міжнародних турнірах, обласних та міських змаганнях, спортивно-масових заходах міста.
Серед вихованців школи:
  • вихованець Заслуженого тренера України Г.В.Гранкінна - дворазовий чемпіон світу з боротьби сумо Тихенко В. - Заслужений майстер споррту
  • вихованці майстра спорту, тренера вищо категорії з стрибків на батуті(стрибків на акробатичній доріжці) Абабової А.В. -чемпіон України 2011 року Погосян Олексій, неодноразові призери чемпіонату України майстри спорту  -   Пилипець Олександр, Іванов Олександр.
  • вихованка майстра спорту із художньої гімнастики, тренера-викладача вищої категорії Кірюшиної Л.Б.  - призерка Чемпіонату України у командних змаганнях - майстер спорту Бєкєтова Євгенія,
  •  вихованка майстра спорту із художньої гімнастики, тренера-викладача першої категорії Мустецової А.В.  - призерка Чемпіонату України  -  Загвоздіна Тетяна
  •  вихованці майстра спорту з вільної боротьби, тренера-викладача Євтушенко І.С.  - призери Чемпіонату України  з вільної боротьби - Костюков Ярослав, Караєв Ясін, Майоров Дмитро.
Переможці та призери міжнародних турнирів:
  • з художньої гімнастики-44 вихованки,
  • з стрибків на батуті-5 вихованців,
  • з бортьби вільної 4 - вихованця.
У складі збірної молодіжної України з футболу виступає вихованець школи Макаренко А., 7 вихованців школи виступають у командах майстрів чемпіонату України з футболу.
У командному заліку у сезоні 2010/11 років КДЮСШ №1 виборола 2 місце у першості м.Харкова з футболу серед ДЮСШ.